pátek 7. března 2014

New In vol. I.

V Kodani je radost nakupovat, o tom jste se už mohli přesvědčit, ale není nic horšího než vzít obchody útokem a přinést si domů haldy hloupostí. Naštěstí je tu wishlist a občas i můj mozek a rozum spolupracuje- pokud není zrovna v bláznivém opojení z objevených možností...Takže co jsem si rozumně nakoupila? :)
 Triko Cheap Monday s touhle lebkou mám vyhlédnuté už od berlínského výletu, je z příjemného materiálu a obrázek je jednoduše k sežrání...
 V Pilgrimu jsem rozšířila sbírku jemných řetízků na vrstvení...Tady jsou k vidění úplně všude.
 Ve wishlistu jsem měla černou parku s velkýma kapsama, tahle sice není černá (možná i díkybohu), ale jinak naprosto splňuje podmínky pro vpuštění do mého šatníku...Vítej Monki!
 Drobný prstýnek &otherStories. V tomhle obchodě bych klidně mohla přespávat a určitě jsem tam nebyla naposledy...Zatím jen taková maličkost pro mou maličkost :)
 V Praze jsem sháněla obyčejné černé body, nesehnala. Tady jsem ho sehnala hned, perfektní pod kousky, které by nesnesly čouhající podprsenku apod. Díky Magasin.

Nákupy jsem zatím pojala více informačně, zjišťuji si zdejší možnosti, ceny, objevuji obchody a značky, které neznám, všechno důkladně dokumentuji, abych vás mohla informovat. Je toho opravdu hodně a pořád si myslím, že jsem neskončila- a to mám za sebou jen část centra a nebyla jsem v žádném nákupním centru (a čeká mě ještě švédské Malme uff-hrůza co :)...Proto je vlastních nákupů mnohem méně, než bych i na sebe čekala :D , ale za to si za všemi kousky stoprocentně stojím a vím, že je doopravdy unosím...

Na závěr mě napadá snad jen jediné: Pokud rádi vyrážíte na nákupy do zahraničí, tak přehoďte výhybku od Berlína, Vídně nebo Londýna a zkuste objevit něco nového, ale naprosto zásadního...Nebudete litovat. Slibuju!

5 komentářů:

 1. Prstýnek je pěkný :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ta parka je úžasná a prstýnek taky! A vůbec, tipy na tyhle mě úplně neznámé značky mě moc baví, jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat
 3. hmm, ty pilgrim řetízky jsou krásné

  OdpovědětVymazat